Jumbo spaaractie LAATSTE WEEK!

Geplaatst op donderdag 29 september 2016

Ook onze school doet mee met de Jumbospaaractie!!

header

Vanaf woensdag 7 september kunt u bij Jumbo gaan sparen voor onze school. Bij elke besteding van € 10,- ontvangt u een schoolpunt. Deze schoolpunten kunt u toekennen aan een school van uw keuze. Wij willen u natuurlijk vragen of u ze aan onze school wilt geven. Van de punten die we ophalen kunnen wij namelijk extra leer- en spelmaterialen voor de kinderen aanschaffen. Op de website www.jumbo.com/sparenvoorjeschool kunt u onze school opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn (maar we kunnen/mogen ze nog wijzigen).

Op deze site kunt u de schoolpunten ook direct aan onze school toekennen. Maar u kunt uw gespaarde punten ook inleveren bij ons op school. In het halletje van de SO-ingang staat een kartonnen dropbox waar u of uw kinderen ze in kunnen doen.